Ledelsen i KIF håndball:


HOVEDSTYRET


  

Joseph E. Brunton

Styreleder

Tlf. 95809887

Epost: 
joey@otek.no
  



    Per Robstad

    Nestleder

    Tlf. 95016575

    Epost:  perrob@online.no


  


Styremedlemmer:


  



Monica Gumpen                

 Styremedlem

Tlf. 41298208 


Epost: Monica.gumpen@gmail.com

  



Jon Robert Reitan

Styremedlem

Tlf. 41216694

Epost: JonRobert.Reitan@columbusglobal.com

  


















Varamedlemmer:







Terje Trondsen

Styremedlem

 Tlf. 90513321
 Epost:   ttrondsen1975@gmail.com
 







Karen M. Kvam

Styremedlem

tlf. 48199260

Epost: karen.kvam@lyse.net








Emma Sletteng

emma.sletteng@gmail.com

Marie Kjyrkeeide



  
       


Økonomiansvarlig


   






Terje F
rigstad


 Tlf. 40 40 06 68
Epost: terje@ibsas.no



Administrasjon:


 




 

Phuong Bakke

Administrativ leder

Epost: post@kif.no

Tlf.      48401980   /46417493

 


   Klubbens telefonnr.: 46417493/  48401980 





 KIF Håndballs beredskapsgruppe består av:    


  1.  Klubbens leder
  2.  Klubbens nestleder
  3.  Klubbens administrative leder
  4.  Eventuelle andre personer gruppen finner hensiktsmessig å trekke inn. 


 Beredskapsgruppen består ved sesong 2021/22 av følgende:

Joey E. Brunton    Mob.:   95809887 

Per A. Robstad     Mob.:    95016575

Monica Gumpen Mob:     41298208 

Phuong Bakke     Mob.:    90560423


I følgende saker skal beredskapsgruppen tre i funksjon og møtes straks saken blir kjent for en eller flere sentrale personer:

  •  Overgrepssaker.
  •  Ulykke med personskader.
  •  Dødsfall blant klubbens medlemmer.
  •  Økonomisk utroskap.
  •  Klare og omfattende brudd på det klubben ønsker å stå for.
  •  Andre saker som kan medføre medieoppslag eller offentlig oppmerksomhet.

 Innkallingen skal skje fra den som først får kunnskap om hendelsen uansett posisjon.





PrintSkriv ut    Open PDFÅpne PDF    EmailTips en venn