TRENINGSTIDER OG KONTAKTINFO


       KIF Håndball Junioravdeling

                               Årsklasse 2001 ( J16)

Team J 16:

Treningstider i Gimlehallen: 

Mandag 17:30 – 19:00, Tirsdager 19:30-21:00, Onsdag 19:00-20:00, Torsdager 20:30 - 22:00

Tommy Egeli (T)   Tommy.Egeli@nov.com  Mob.: 90616632 

Kristian Malerød Larsen (HT)  kristian_larsen@hotmail.com

Nicolai Nor Olsen (HT)    nicolaiols-95@hotmail.com

Torbjørn Eidså (F) Torbjørn Eidså  torbjei@online.no  Mob.: 95020398

 

                       Årsklasse 2003 ( J14 )

Team J14

Treningstider : 

 Idda Arena :  Tirsdager 18:00 -19:00   

Hellemyrhallen : , Torsdager 20:00-21:00 

Mona Klausen (F) mona.klausen@live.no 

 Terje Trondsen (T)  ttrondsen1975@gmail.com  Mob: 90513321 

Rolf Martin Nygård (F)  rmn@telehuset.no   Mob.: 97714250 


                         Årsklasse 2004  (J13)

Team J 13

Treningstider : 

Idda Arena :             Onsdager 18:00- 19:00 

Solkollen Barnehage: Tirsdager 19:00 -20:00

Hellemyrhallen:        Torsdager 19:00- 20:00 

Rune Unneland (T) rune@krisbi.no  97533386 

Merete Sletteng ( T) slettengmerete@gmail.com Mob: 92828395 

Kurt Pedersen (F) kurtpede@gmail.com  Mob: 98257895 

Åge Daniel Lie (F) agelie10@gmail.com  Mob.: 917 15 405 

 

                               Årsklasse 2005 (J12)

J 12 Hellemyr

Treningstider : 

Hellemyrhallen:  Tirsdager 18:00- 19:00 , Torsdager 18:00-19:00 

Nils J Tonstad (T)  ntonstad@online.no  Mob: 91660401 

Kristine Aasen (T) ktjorven@hotmail.com  Mob.: 92245272 

Frode Endresen (T) frode.endresen@gmail.com  Mob: 99252133

Jarle Strøm (F)  js@bico.no  Mob.: 40412029 

Tor Arild Holte (F)  taholte@online.no  Tlf.: 38085240 

Elin Bemicas (F)  Mob: 93211025 

 

                                      Årsklasse 2006 (J11)

J 11 Hellemyr 

Treningstider : 

Hellemyrhallen : Tirsdager 17:00-18:00  , Torsdager 17:00-18:00 

 Per Anders Robstad(T) perrob@online.no  Mob.: 95016575 

Liss Rita Knutsen (T) lissrik@yahoo.no  Mob.: 46942946 

Bente Sørensen (F) bentesorensen007@hotmail.com  Mob:99434722 

 

J 11 Tinnheia

Treningstider : 

Idda Arena : Mandager  17:00-18:00 , Torsdager 17:00- 18:00  

Joseph E. Brunton (T) joey@otek.no  Mob.. 95809887 

Denis Tarabar (T) denist@broadpark.no  Mob. 95778168 

Ole Gunnar Knutsen (F) ogknut@yahoo.no Mob.:93210012 

 

J 11 Grim

Treningstider: 

Idda Arena :  Mandager 18:00-19:00 , Onsdager 16:00-17:00

Silvana F. Humlekjær (T) sfed@broadpark.no  Mob.:47621425 

Stine Sunde (F)  stine.sunde@yahoo.com  Mob.:90937493 

Lyder Sverkeli (T) lyder.sverkeli@me.com

Kirsti Hjemdahl (F) Kirsti.hjemdahl@agderforskning.no

 

KIF G 11

Treningstider :  Idda Arena:  Onsdag 17:00-18:00 

Joseph E. Brunton (T) joey@otek.no  Mob.. 95809887 

Benjamin Natvig (T) benjaminzeka@gmail.com

 

                             Årsklasse 2007 (J 10 )


J 10 Hellemyr/Tinnheia

Treningstider 

Hellemyrhallen : Tirsdager 16:00-17:00 , Torsdager 16:00-17:00

Øystein Bjerke (T) oystein.bjerke@elkem.no  Mob:92062907 

Kristine Aasen (T) ktjorven@hotmail.com  Mob.: 92245272 

Terje Trondsen (HT) ttrondsen1975@gmail.com  Mob:90513321 

Monica Gumpen ) Monica.gumpen@gmail.com  Mob.41298208 

Anett Koveland  (F)  annettpeplow@hotmail.com

Kristin Løvland Tobiassen (F) kristin81tobiassen@hotmail.com

 

J 10 Grim

Treningstider :  Idda Arena:  Tirsdager 17:00-18:00 ,                                                                              Torsdager 16:00-17:00 

Stig Stoveland (T) sstoveland@hotmail.com  Mob:97684246 

 Neda Afshari (F) nedaafpour@gmail.com  Mob: 41280029 

 

 Gutter 9-10

Treningstid: 

Idda Arena: Tirsdager 16:00 -17:00

Jeanette Natvig (T)  jnatvig80@gmail.com 

Ronny Reinholdsson (T) ronny-reinholdsson@hotmail.com 

Benjamin Natvig (HT)              


                                Årsklasse 2008 (J 9)

J 9 Hellemyr

Treningstider : 

Solkollen Barnehage: Torsdager 18:00 - 19:30

Jon Robert Reitan (T) jon-robert.reitan@istone.no  Mob: 41216694 

Thomas Jacobsen (T) thomasjacobsen@getmail.no  Mob: 97162525 

Helge Knausen (T)  helgeknausen@outlok.com  Mob:  98215971 

 

J9  Tinnheia

Treningstider: 

Idda Arena : Mandager 16:00 -17:00

Linda Torsvik (T/F) linda.torsvik@hotmail.no  Mob:900 90 665 

Per Aimar  (T) peraimar@gmail.com  Mob:915 64 041 

Per Arne Kyrkjeeide(T) per.arne.kyrkjeeide@teknova.no                    Mob:950 10 293 

 

                                 Årsklasse 2009 (J8)

J 8 Tinnheia

Treningstid : 

Karl Johans Minne skole: Torsdager 18:00 -19:00  

Roar Skripeland (T) rskripe@online.no  Mob. 96915489

Melanie Nguyen (F) melaniehue@gmail.com Mob.45162912 

 

J 8  Hellemyr:

Treningstid: 

Solkollen Barnehage : Tirsdager 18:00 -19:00

Monika Gumpen Monica.gumpen@gmail.com  Mob.41298208 

Nina Moe-Langfeldt (T)    Moelangfeldtnina@gmail.com  

Ronny Reinertsen (F) ronny@reinertsen.net  Mob.40242205 


 J/G 8 Grim

Treningstid: 

Idda Arena: Tirsdager 17:00 - 18:00

Jardar Pedersen (T) jardar@gmail.com

Maria Klev   (F)    klevm@hotmail.com  

  

                           Årsklasse 2010 (J/G7)

 J/G 7  Grim  :

Treningstid: 

Idda Arena: Tirsdager 17:00 - 18:00

Anders Vedaa (T)  Vedaa@runbox.com

 

 J 7  Tinnheia:

Karl Johans Minne skole :   Torsdager 17:00-18:00 

Synnøve Egedal  synnove82@yahoo.com  Mob.: 92843633 

Linda Larsen (F) linda.larsen@hennig-olsen.no   Mob.:48099409               

                               Årsklasse 2011 (J/G 6)

Jenter /Gutter 6 Hellemyr:

Treningstid:

Solkollen Barnehage : Torsdager 17:00 - 18:00

Elisabeth Kaaløy (T) elisabeth.kaaloy@gmail.com 

Hildegunn Sørhaug (HT) hildegunn.sorhaug@gmail.com


Jenter / Gutter 6 Tinnheia/ Grim:

Treningstider:

Idda Arena Mandager 16:00 - 17:00



Spillerutvikling/ temasamling : 

  Idda Arena :      Mandager  19:00- 20:00

Spillerutviklingsansvarlig  Kristian Malerød Larsen

 







Gutter
Jenter
2001/2002
03
04
05
06
07
08
09
10
11