TRENINGSTIDER OG KONTAKTINFO


       KIF Håndball Junioravdeling

                               Årsklasse 2003 ( J16 )


KIF J16 Lokallag

Treningstider : 

Mandag   21:00- 22:00 Gimle Bane 1

Onsdag   17:30- 19:00  Aquarama Bane 2

Terje Trondsen (kampansvarlig) ttrondsen1975@gmail.com 

Mob.: 90513321

                                Årsklasse 2004  (J15)

Team J 15

Treningstider : 

Gimlehallen Bane 1 :  Mandag 20:00-21:00    

                                      Tirsdager 19:00-20:00

 Aquarama   bane 2:  Onsdager: 19:00-20:30

 Odderøyhallen          Torsdager:  16:00 -17:30

Rune Unneland (T) rune@krisbi.no  97533386 

Merete Sletteng ( T) slettengmerete@gmail.com Mob: 92828395 

Mayzar Golshani (HT) mazbaz75@hotmail.com

Nils Tonstad (HT) ntonstad@online.no

Åge Daniel Lie (F) agelie10@gmail.com  Mob.: 917 15 405 

Wenche Tonsatd (F) wencheton@hotmail.com Mob.: 91552916

 

                               Årsklasse 2005 (J14)


Team J14 Hellemyr

Treningstider : 

Gimlehallen:             Mandager 19:00 - 20:00

                                    Tirsdager 18:00 - 19:00 

 Hellemyrhallen:      Torsdager 19:00 - 20:00  

Siv Suvatne (T)  ssuvatne@gmail.com  Mob.:91351570

Tine Charlotte Rosander Haugsgjerd (T) Mob.: 97973408

Mail: tine.charlotte.r.haugsgjerd@nordea.no

Kristine Aasen (T) ktjorven@hotmail.com  Mob.: 92245272 

Ingvild-Jorna Bø Abusdal (T) Mob.: 95085710

Jarle Strøm (F) jarlestrom@gmail.com Mob.: 40412029


                               

                         Årsklasse 2006 (J13)

                               Team J 13 :

Treningstider:

Idda Arena:         Mandager  16:00-18:00

                              Onsdager  17:00 - 18:00

                              Torsdager 

 Øyvind Skjeggedal (T) king_skjeggis@msn.com Mob.:41412539

 Kristian Malerød Larsen (T) kristian_larsen@hotmail.no 

 Joseph E. Brunton (HT) joey@otek.no  Mob.. 95809887                   

Per Anders Robstad (kampansvarlig) perrob@online.no  Mob.: 95016575

Arne Myklebost (skadeforebyggende trener) arne@myklebost.no Mob.: 95558231

Steinar J. Olsen (F- Økonomi) steinar@stormberg.no

Morten Hultmann (F- dugnadsansvarlig) morten.hultmann@hotmail.com  Mob.: 95927913


KIF G 13

Treningstider:

Idda Arena

Tirsdag:      17:00-18:00

Gimlehallen bane 1

Onsdager: 19:00-20:30

Jonas Butveit (T) Jon1en@hotmail.no 

Monica Smith-Tønnessen (F)  monica@online.no 


 

                             Årsklasse 2007  (J 12 )


Team J 12 

Treningstider:

Hellemyrhallen: Tirsdager 17:30-19:00

                            Torsdager 16:00 - 17:30

Monica Gumpen (T ) Monica.gumpen@gmail.com Mob.41298208

Kristine Aasen (T) ktjorven@hotmail.com  Mob.: 92245272 

Nina Moe-Langfeldt (T) moelangfeldtnina@gmail.com Mob.: 90767005

Terje Trondsen (HT) ttrondsen1975@gmail.com  Mob:90513321 

Agnete Bentsen (F) agnete_bentsen@hotmail.com

Øystein Bjerke (F) oystein.bjerke@elkem.no  Mob:92062907 

Elin Barikmo    (F)  elin.barikmo@gmail.com


 

                               Årsklasse 2008  (J11)

J 11  Hellemyr

Hellemyrhallen: Torsdager 17:30-19:00

Jon Robert Reitan (T) jon-robert.reitan@istone.no  Mob: 41216694  

Marte Gundersen (F) martegundersen@yahoo.no

Ellen Egelid (F) ellenegelid@hotmail.com


J11   Tinnheia

Treningstider:

Idda Arena    Mandager 19:00- 20:00

Michal Hansen (T) michal_hansen@hotmail.com 

 Linda Torsvik (HT) linda.torsvik@hotmail.no Mob.: 90090665

 Allan Tharaldsen (F) allan@online.no  mob.977 68 758


                                 Årsklasse 2009 (J10 )

J 10 Tinnheia

Treningstider:

Idda Arena 

Tirsdager 18:00-19:00

Onsdager 18:00-19:00

Roar Skripeland (T) rskripe@online.no  Mob. 96915489

Melanie Nguyen (HT) melaniehue@gmail.com Mob.45162912

Stine Myrtue Larsen (F)  myrthue@hotmail.com

 

 J 10 Grim

Treningstider:

Idda Arena: 

Tirsdager 18:00-19:00

Onsdager 18:00-19:00

KristinEastwood (T)  mizz_eastwood@hotmail.com 

mob.: 90675846

Maria Klev   (HJ)    klevm@hotmail.com 

Sofie Lohne (F)   sofie_lohne@hotmail.com 

 

 

                          Årsklasse 2010 ( J/ G 9 )


 J 9  Tinnheia:

Treningstider:

Idda Arena:Mandager  18:00 -19:00

Synnøve Egedal (T) synnove82@yahoo.com  Mob.: 92843633 

Kristine Tengs (F) kristine-tt@hotmail.com



                      
 Årsklasse 2011 (J/ G  8 )



Jenter /Gutter 8  Hellemyr:

Treningstider:

Solkollen Barenhage:   Torsdager 18:00-19:00

Anne Holm alexandersen (T) tlf: 40072421

Anne@aptum.no 

May-Britt Salvesen (HT) tlf.: 95960214

may.salvesen@evry.com

 

Jenter / Gutter 8 Tinnheia/ Grim:

Treningstider:

 Idda Arena:  Mandager  18:00 -19:00

Joseph E. Brunton (T) joey@otek.no  Mob.. 95809887 

Hildegunn Sørhaug (HT) hildegunn.sorhaug@gmail.com Mob.: 41686730

 

                    Årsklasse 2012 (J/ G 7)


Jenter/gutter 7 år Tinnehia:


Treningstider:

Karl Johans minne skole:   Torsdager 17:00-18:00

Vidar Nilsen (T) Vidar.Nilsen@kristiansand.kommune.no

Anne Bente Haugvik (T) abhaugvik@hotmail.com 

Kristin Løvland Tobiassen (T) kristin81tobiassen@hotmail.com


Jenter/gutter 7  år Grim:


 Treningstider:

Idda Arena: Tirsdager 16:00 - 17:00

Beate Mortensen (T) beate.mortensen@gmail.comMob.: 93254065

Anniken Vigemyr Johnsen (T) anniken.vigemyr.johnsen @kristiansand.kommune.no

Henrik Mykland (HT) h.mykland@gmail.com


Jenter /Gutter 7 år Hellemyr:

Treningstider:

Solkollen barnehage: Torsdager 17:00-18:00

kontaktinfo: post@kif.no

 


                            Årsklasse 2013 (J/G 6)

 Treningstider:

Idda Arena : Tirsdager 16:00-17:00

Trener: Kristine Tengs (F) kristine-tt@hotmail.com


Solkollen Barnehage:    Torsdager 17:00-18:00

Trener: Kenneth Skeie (T) skeie_kenneth@hotmail.com

Hjelpetrener: Magne Tobiassen (HT) Magne@tobiassen.com




                  Spillerutvikling/ temasamling : 

 Idda Arena 

Spillerutviklingsansvarlig /  Keepertrening:

Onsdager 16:00-17:00




Gutter
Jenter
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12