TRENINGSTIDER OG KONTAKTINFO


       KIF Håndball Junioravdeling

                               Årsklasse 2003 ( J15 )

Team J15

Treningstider : 

Mandag   19:30-20:30 Gimle Bane 1

Onsdag   19:30- 21:00 Gimle Bane 1

Torsdag   20:30-22:00 Gimle Bane 1

Freddy Søfting (T)  fre-so@online.no

Mona Klausen (F) mona.klausen@live.no 

Terje Trondsen (T)  ttrondsen1975@gmail.com  Mob: 90513321 

Rolf Martin Nygård (F)  rmn@telehuset.no   Mob.: 97714250

 Monika Håland (F) monika.haaland@gmail.com Mob.:90982027


                                Årsklasse 2004  (J14)

Team J 14

Treningstider : 

Gimlehallen Bane 1 :  Mandag 20:30-22:00 ,   

                                      Tirsdager 19:00 -20:30

Odderøyhallen:         Torsdager 16:00- 17:30 fra og med 27.sept

Rune Unneland (T) rune@krisbi.no  97533386 

Merete Sletteng ( T) slettengmerete@gmail.com Mob: 92828395 

Kurt Pedersen (F) kurtpede@gmail.com  Mob: 98257895 

Åge Daniel Lie (F) agelie10@gmail.com  Mob.: 917 15 405 

 

                               Årsklasse 2005 (J13)

Team J13 Hellemyr

Treningstider : 

Idda Arena:   Tirsdager 17:00- 18:00 

Hellemyrhallen:  Torsdager 19:00- 20:00 

Siv Suvatne (T)  ssuvatne@gmail.com  Mob.:91351570

Tine Charlotte Rosander Haugsgjerd (T) Mob.: 97973408

Mail: tine.charlotte.r.haugsgjerd@nordea.no


                               

                         Årsklasse 2006 (J12)

J 12 Hellemyr 

Treningstider:

Hellemyrhallen: Tirsdager 18:00 - 19:00

                             Torsdager 18:00 -19:00

 Per Anders Robstad(T) perrob@online.no  Mob.: 95016575 

Liss Rita Knutsen (T) lissrik@yahoo.no  Mob.: 46942946 


J 12 Tinnheia

Treningstider:

Idda Arena: Mandager 17:00-18:00

                      Torsdager 16:00-17:00

Joseph E. Brunton (T) joey@otek.no  Mob.. 95809887 

Denis Tarabar (T) tarabardenis@gmail.com Mob. 95778168 

Morten Hultmann(F) morten.hultmann@hotmail.com


J 12 Grim

Treningstider:

Idda Arena : Mandager 18:00 -19:00

                    Torsdager 17:00 - 18.00

Silvana F. Humlekjær (T) sfed@broadpark.no  Mob.:47621425 

Arne Myklebost (T) arne@myklebost.no Mob.: 95558231


KIF G 12

Treningstider:

Mandag: Idda kl. 19:00- 20:00

Tirsdag: Idda kl. 16:00- 17:00


Torsdag: Aquarama kl. 19:30 - 20:30 sammen med G13 AK28

Jonas Butveit (T) jonas@butveit.no

Monica Smith-Tønnessen monica@online.no


 

                             Årsklasse 2007  (J 11 )

Team J 11 

Treningstider:

Hellemyrhallen: Tirsdager 17:00-18:00

                            Torsdager 16:00 - 17:00

Monica Gumpen(T ) Monica.gumpen@gmail.com Mob.41298208

Kristine Aasen (T) ktjorven@hotmail.com  Mob.: 92245272 

Terje Trondsen (HT) ttrondsen1975@gmail.com  Mob:90513321 

Agnete Bentsen (F) agnete_bentsen@hotmail.com

Øystein Bjerke (F) oystein.bjerke@elkem.no  Mob:92062907 

 

 

 Gutter 9-11

Idda Arena: Onsdager 18:00-19:00

Joseph E. Brunton (T) joey@otek.no  Mob.. 95809887 


 

                               Årsklasse 2008  (J10)

J 10 Hellemyr

Hellemyrhallen: Tirsdager 16:00 -17:00

                           Torsdager 17:00-18:00

Jon Robert Reitan (T) jon-robert.reitan@istone.no  Mob: 41216694 

Helge Knausen (T)  helgeknausen@outlok.com  Mob:  98215971 

Marte Gundersen (F) martegundersen@yahoo.no

Ellen Egelid 8F) ellenegelid@hotmail.com


J10  Tinnheia

Treningstider:

Idda Arena Mandager 16:00-17:00

Michal Hansen (T) michal_hansen@hotmail.com 

Per Aimar  (T) peraimar@gmail.com  Mob:915 64 041 

Per Arne Kyrkjeeide(T) per.arne.kyrkjeeide@teknova.no  

Mob:950 10 293 

 

                                 Årsklasse 2009 (J9)

J 9 Tinnheia

Treningstider:

Idda Arena Onsdager 17:00-18:00

Roar Skripeland (T) rskripe@online.no  Mob. 96915489

Melanie Nguyen (HT) melaniehue@gmail.com Mob.45162912

Stine Myrtue Larsen (F)  myrthue@hotmail.com

 

 J 9  Hellemyr:

Treningstider:

Hellemyrhallen: Torsdager 16:00-17:00

Monika Gumpen Monica.gumpen@gmail.com Mob.41298208 

Nina Moe-Langfeldt (T)    Moelangfeldtnina@gmail.com 

 

 J 9 Grim

Treningstider:

Idda Arena: Onsdager 17:00-18:00

KristinEastwood (T)  mizz_eastwood@hotmail.com 

mob.: 90675846

Maria Klev   (F)    klevm@hotmail.com 

 

 

                          Årsklasse 2010 (J/G8)

 J/G 8  Grim  :

Treningstider:

Idda Arena: Onsdager 16:00-17:00

Anders Vedaa (T) Vedaa@runbox.com

 

 J 8  Tinnheia:

Treningstider:

Karl Johans Minne skole: Mandager 17:00-18:00

Synnøve Egedal (T) synnove82@yahoo.com  Mob.: 92843633 

Janne Brox-Thomassen (F) jannebrox@hotmail.com 

Mob: 906 07 233

       

                              Årsklasse 2011 (J/ G 7)

Jenter /Gutter 7 Hellemyr:

Treningstider:

Solkollen Barenhage: Torsdager 17:00-18:00

Hildegunn Sørhaug (T) hildegunn.sorhaug@gmail.com

 

Jenter / Gutter 7 Tinnheia/ Grim:

Treningstider:

Idda Arena: Onsdager 16:00- 17:00

Mona Dia (T) mona.99@live.no

Joseph E. Brunton (T) joey@otek.no  Mob.. 95809887 

 

                    Årsklasse 2012 (J/ G 6)

Jenter/gutter 6 år Tinnehia:

Treningstider:

Karl Johans mInne skole: Torsdager 17:00-18:00

Vidar Nilsen (T) Vidar.Nilsen@kristiansand.kommune.no

Anne Bente Haugvik (F) abhaugvik@hotmail.com 


Jenter/gutter 6 år Grim:

 Treningstider:

Solholmen skole: Torsdager 17:00- 18:00

Beate Mortensen (T) beate.mortensen@gmail.com

 

                  Spillerutvikling/ temasamling : 

 Idda Arena Mandager kl. 19:00- 20:00

Spillerutviklingsansvarlig  

Kristian M. Larsen

Keepertrening:

Idda Arena torsdagerfra 18:00 - 19:00

Keepertrener Marikken Auensen



Gutter
Jenter
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12