KONTAKTINFO OG TRENINGSTIDER


       KIF Håndball Junioravdeling

                   


                                Årsklasse 2004  (J16)

Team J 16

Treningstider : 

Gimlehallen Bane 3 :  Mandag     20:30 - 22:00

 Gimlehallen Bane 2: Tirsdager    18:00 -19:00

 Odderøyhallen          Torsdager:  18:30 - 20:00 

Rune Unneland (T) rune@krisbi.no  97533386 

Merete Sletteng ( T) slettengmerete@gmail.com Mob: 92828395 

Nils Tonstad (HT) ntonstad@online.no

Mayzar Golshani (kampansvarlig) mazbaz75@hotmail.com

Åge Daniel Lie (F) agelie10@gmail.com  Mob.: 917 15 405 

Wenche Tonsatd (F) wencheton@hotmail.com Mob.: 91552916

 

                               Årsklasse 2005 (J15)


Team J15 Hellemyr

Treningstider : 

Gimlehallen bane 3:        Mandager 18:30 - 20:30 

                                            Onsdag      18:30 - 20:30 

Hellemyrhallen Fysisk trening: 

                                    Tirsdager   16:00 -17:00

 Odderøyhallen:      Torsdager    16:00 - 18:00 

Merlinda Qorraj (T)  merlindaq@hotmail.com 

Ingvild-Jorna Bø Abusdal (T) Mob.: 95085710


         

                         Årsklasse 2006 (J14)

                               Team J 14 :

Treningstider:

Hellemyrhallen:    Tirsdager   16:00- 17:00

 Gimlehallen:       Onsdager  19:00 - 20:30

  Hellemyrhallen: Torsdager 20:00 - 22:00

 Øyvind Skjeggedal (T) king_skjeggis@msn.com Mob.:41412539

 Kristian Malerød Larsen (T) kristian_larsen@hotmail.no 

 Joseph E. Brunton (HT) joey@otek.no  Mob.. 95809887                   

Per Anders Robstad (kampansvarlig) perrob@online.no  Mob.: 95016575

Arne Myklebost (skadeforebyggende trener) arne@myklebost.no Mob.: 95558231

Steinar J. Olsen (F- Økonomi) steinar@stormberg.no

Morten Hultmann (F- dugnadsansvarlig) morten.hultmann@hotmail.com  Mob.: 95927913


KIF G 14

Treningstider:

Idda Arena

Tirsdag:      16:00-17:00

Onsdager: 16:00 -17:00

Fredag: 16:00 - 17:00

John Nilsen (T) jnilsen@hotmail.com mob.:48020578

Geir Arne Skoge (HT) geirarneskorge@gmail.com

Monica Smith-Tønnessen (F)  monica@online.no 


 

                             Årsklasse 2007  (J 13 )


Team J 13

Treningstider:

Hellemyrhallen: Tirsdager 17:00-18:00

                             Torsdager 17:00- 18:30 

Monica Gumpen (T ) Monica.gumpen@gmail.com Mob.41298208

Kristine Aasen (T) ktjorven@hotmail.com  Mob.: 92245272 

Nina Moe-Langfeldt (T) moelangfeldtnina@gmail.com Mob.: 90767005

Terje Trondsen (HT) ttrondsen1975@gmail.com  Mob:90513321 

Øystein Bjerke (F) oystein.bjerke@elkem.no  Mob:92062907 

Elin Barikmo    (F)  elin.barikmo@gmail.com


 

                               Årsklasse 2008  (J12)

J12

Treningstider:

Idda Arena :         Mandager 17:00- 18:00

Styrkerom Idda:  Tirsdager 19:00 -20:00

Hellemyrhallen : Torsdager 18:30- 20:00

Michal Hansen (T) michal_hansen@hotmail.com

 Jon Robert Reitan (T) jon-robert.reitan@istone.no  Mob: 41216694  

Arne Myklebost (HT) arne@myklebost.no Mob.: 95558231

 Linda Torsvik (HT) linda.torsvik@hotmail.no Mob.: 90090665

 


                                 Årsklasse 2009 (J11 )

J 11

Treningstider:

Idda Arena :        Mandager 17:00- 18:00

Styrkerom Idda: Tirsdager 19:00 -20:00

Hellemyrhallen : Torsdager 18:30- 20:00

Malin Haugen Golshani (T)  malbal04@hotmail.com

Milena Markovic (F)Milena.Markovic@kristiansand.kommune.no

Maria Klev (F) klevm@hotmail.com

Sofie Lohne (F)   sofie_lohne@hotmail.com 

 


                         Årsklasse 2010 ( J 10 )


 J 10  Tinnheia:

Treningstider:

Idda Arena: Onsdager  18:00 -19:00

Solkollen : Torsdager 17:00 -18:00

Synnøve Egedal (T) synnove.egedal@gmail.com  Mob.: 92843633 

Kristine Tengs (F) kristine-tt@hotmail.com



                      
 Årsklasse 2011 (J/ G 9 )


Jenter / Gutter 9 

Treningstider:

Idda Arena : Mandager 16:00 -17:00

Hellemyrhallen: Torsdager 16:00 - 17:00

Joseph E. Brunton (T) joey@otek.no  Mob.. 95809887 

Hildegunn Sørhaug (HT) hildegunn.sorhaug@gmail.com

Mob.: 41686730

 

                    Årsklasse 2012 (J/ G 8)


Jenter/gutter 8 år Tinnheia:


Treningstider:

Karl Johans minne skole:   Torsdager 17:00-18:00

Vidar Nilsen (T) Vidar.Nilsen@kristiansand.kommune.no

Juan Jimenz (HT) juano200379@gmail.com

Anne Bente Haugvik (F) abhaugvik@hotmail.com

 

Jenter/gutter 8 år Grim:


 Treningstider:

Idda Arena: Onsdager  17:00 - 18:00

Beate Mortensen (T) beate.mortensen@gmail.comMob.: 93254065

Anniken Vigemyr Johnsen (T) anniken.vigemyr.johnsen @kristiansand.kommune.no

Henrik Mykland (HT) h.mykland@gmail.com



                            Årsklasse 2013 (J/G 7 )

 Treningstider:

Idda Arena : Onsdager 17:00 -18:00

Kristine Tengs (F) kristine-tt@hotmail.com

Magne Tobiassen (HT) Magne@tobiassen.com



                          Årsklasse 2013 (J/G 6 år )

Treningstider:

Solkollen Barnehage (Gymsal): Torsdager 17:00-18:00

Hildegunn Sørhaug (T) hildegunn.sorhaug@gmail.com

Mob.: 41686730

Janne Brox (HT)





                  Spillerutvikling/ temasamling : 

 

Spillerutviklingsansvarlig /  Keepertrening:





Gutter
Jenter
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14