TRENINGSTIDER OG KONTAKTINFO


       KIF Håndball Junioravdeling

                               Årsklasse 2003 ( J15 )

Team J15

Treningstider : 

Mandag   19:00-20:30 Gimle Bane 1

Onsdag   19:30- 21:00 Gimle Bane 1

Torsdag   20:30-22:00 Gimle Bane 1

Freddy Søfting (T)  fre-so@online.no

Mona Klausen (F) mona.klausen@live.no 

 Terje Trondsen (T)  ttrondsen1975@gmail.com  Mob: 90513321 

Rolf Martin Nygård (F)  rmn@telehuset.no   Mob.: 97714250 


                         Årsklasse 2004  (J14)

Team J 14

Treningstider : 

Gimlehallen Bane 1 :  Mandag 20:30-22:00 ,   

                                      Tirsdager 19:00 -20:30

Hellemyrhallen:         Torsdager 21:00- 21:30 

Rune Unneland (T) rune@krisbi.no  97533386 

Per Dovland (T) per@skbk.no mob. 41642362

Merete Sletteng ( T) slettengmerete@gmail.com Mob: 92828395 

Kurt Pedersen (F) kurtpede@gmail.com  Mob: 98257895 

Åge Daniel Lie (F) agelie10@gmail.com  Mob.: 917 15 405 

 

                               Årsklasse 2005 (J13)

Team J13 Hellemyr

Treningstider : 

Idda Arena:   Tirsdager 17:00- 18:00 

Hellemyrhallen:  Torsdager 19:00- 20:00 

Siv Suvatne (T)  ssuvatne@gmail.com  Mob.:91351570

Kristine Aasen (T) ktjorven@hotmail.com  Mob.: 92245272 

Jarle Strøm  (F) jarlestrom@gmail.com Mob.: 40412029


                               

                                      Årsklasse 2006 (J12)

J 12 Hellemyr 

Treningstider : 

Hellemyrhallen : Tirsdager 18:00-19:00  , Torsdager 18:00-19:00 

 Per Anders Robstad(T) perrob@online.no  Mob.: 95016575 

Liss Rita Knutsen (T) lissrik@yahoo.no  Mob.: 46942946 

Bente Sørensen (F) bentesorensen007@hotmail.com  Mob:99434722 

 

J 12 Tinnheia

Treningstider : 

Idda Arena : Mandager  17:00-18:00 , Torsdager 16:00- 17:00  

Joseph E. Brunton (T) joey@otek.no  Mob.. 95809887 

Denis Tarabar (T) tarabardenis@gmail.com Mob. 95778168 

Morten Hultmann (F) morten.hultmann@hotmail.com  

 

J 12 Grim

Treningstider: 

Idda Arena :  Mandager 18:00-19:00 , Torsdag 17:00-18:00

Silvana F. Humlekjær (T) sfed@broadpark.no  Mob.:47621425 

Arne Myklebost (T) arne@myklebost.no Mob.: 95558231

Kirsti Hjemdahl (F) Kirsti.hjemdahl@agderforskning.no

 

KIF G 12

Treningstider :  

Mandager: Odderneshallen kl. 15:00 -16:00

Tirsdager:  Aquarama kl. 17:00 -18:00

Onsdager: Aquarama  kl. 17:00 -18:00

Jonas Butveit (T) jonas@butveit.no

Arvid Kvanes (F) arvid@kvanes.no TLF .: 38010633

 

                             Årsklasse 2007  (J 11 )


Team J 11 

Treningstider 

Hellemyrhallen : Tirsdager 17:00-18:00 , Torsdager 16:00-17:00

Monica Gumpen(T ) Monica.gumpen@gmail.com Mob.41298208

Kristine Aasen (T) ktjorven@hotmail.com  Mob.: 92245272 

Terje Trondsen (HT) ttrondsen1975@gmail.com  Mob:90513321 

Agnete Bentsen (F) agnete_bentsen@hotmail.com

 Øystein Bjerke (F) oystein.bjerke@elkem.no  Mob:92062907 

 Neda Afshari (F) nedaafpour@gmail.com  Mob: 41280029 

 

 Gutter 9-11

Treningstid: 

Idda Arena: Onsdager 18:00 - 19:00

Joseph E. Brunton (T) joey@otek.no  Mob.. 95809887 

Arvid Kvanes (F) arvid@kvanes.no   TLF .: 38010633
      


                                Årsklasse 2008  (J10)

J 10 Hellemyr

Treningstider : 

Hellemyrhallen: Tirsdager 16:00-17:00, Torsdager 17:00 - 18:00

Jon Robert Reitan (T) jon-robert.reitan@istone.no  Mob: 41216694 

Thomas Jacobsen (T) thomasjacobsen@getmail.no  Mob: 97162525 

Helge Knausen (T)  helgeknausen@outlok.com  Mob:  98215971 

 

J10  Tinnheia

Treningstider: 

Idda Arena : Mandager 16:00 -17:00

Michal Hansen (T) michal_hansen@hotmail.com Mob. 98894797

Per Aimar  (T) peraimar@gmail.com  Mob:915 64 041 

Per Arne Kyrkjeeide(T) per.arne.kyrkjeeide@teknova.no                    Mob:950 10 293 

 

                                 Årsklasse 2009 (J9)

J 9 Tinnheia

Treningstid : 

Idda Arena: Torsdager 17:00 -18:00  

Roar Skripeland (T) rskripe@online.no  Mob. 96915489

Melanie Nguyen (HT) melaniehue@gmail.com Mob.45162912

Stine Myrtue Larsen (F)  myrthue@hotmail.com


 J 9  Hellemyr:

Treningstid: 

Hellemyrhallen : Torsdager 16:00 -17:00

Monika Gumpen Monica.gumpen@gmail.com  Mob.41298208 

Nina Moe-Langfeldt (T)    Moelangfeldtnina@gmail.com  


 J 9 Grim

Treningstid: 

Idda Arena: Onsdag 17:00 - 18:00

KristinEastwood (T)  mizz_eastwood@hotmail.com 

mob.: 90675846

Maria Klev   (F)    klevm@hotmail.com  

  

                           Årsklasse 2010 (J/G8)

 J/G 8  Grim  :

Treningstid: 

Idda Arena: Onsdag 16:00 - 17:00

Anders Vedaa (T)  Vedaa@runbox.com Mob.92417678

 

 J 8  Tinnheia:

Karl Johans Minne skole/Gymsal Mandager 17:30-19:00  

Synnøve Egedal (T) synnove82@yahoo.com  Mob.: 92843633 

Janne Brox-Thomassen (F) jannebrox@hotmail.com 

Mob: 906 07 233

        

Gutter 8:

Treningstid:

 Solkollen Barnehage : Torsdager 17:00 - 18:00

Janne Brox-Thomassen (T) jannebrox@hotmail.com mob: 90607233

Tor Anders aasen (F) taa@techano.no


   

                               Årsklasse 2011 (J/G 7)

Jenter /Gutter 7 Hellemyr:

Treningstid:

Solkollen Barnehage : Torsdager 17:00 - 18:00

Hildegunn Sørhaug (T) hildegunn.sorhaug@gmail.com


Jenter / Gutter 7 Tinnheia/ Grim:

Treningstider:

Idda Arena Mandager 16:00 - 17:00

Joseph E. Brunton (T) joey@otek.no  Mob.. 95809887 


                     Årsklasse 2012 (J/G 6)

Jenter/gutter 6 år Tinnheia:

Treningstid:

Karl Johans Minne / Gymsal: Torsdager 17:00-18:00

Vidar Nilsen (T) Vidar.Nilsen@kristiansand.kommune.no 


Jenter/gutter 6 år Grim:

Treningstid:

Solholmen Skole : Torsdager 17:00-18:00

Beate Mortensen (T) beate.mortensen@gmail.com



                  Spillerutvikling/ temasamling : 

  Idda Arena :      Mandager  19:00- 20:00

Spillerutviklingsansvarlig  

 







Gutter
Jenter
03
04
05
06
07
08
09
10
11