KONTAKTINFO OG TRENINGSTIDER


       KIF Håndball Junioravdeling

                   


                                Årsklasse 2004 

                                     Lerøy lag

Treningstider : 

Idda:                               Mandag 18:00 -19:00

                                        Onsdag 18:30 - 20:00

Odderøyhallen:            Torsdag 16:30 - 18:30

Øyvind Skjeggedal (T) king_skjeggis@msn.com Mob.:41412539

Rune Unneland (T) rune@krisbi.no  97533386 

Merete Sletteng ( T) slettengmerete@gmail.com Mob: 92828395 

Nils Tonstad (HT) ntonstad@online.no

Mazyar Golshani (kampansvarlig) mazbaz75@hotmail.com

Åge Daniel Lie (F) agelie10@gmail.com  Mob.: 917 15 405 

Wenche Tonstad (F) wencheton@hotmail.com Mob.: 91552916

 

                               Årsklasse 2005 


Team J16 

Treningstider : 

Idda:                         Tirsdag 19:00 -20:00

                                  Fredag 17:00 - 18:00

Odderøyhallen:     Onsdag 16:30-18:30

Øyvind Skjeggedal (T) king_skjeggis@msn.com Mob.:41412539

Kristian Malerød Larsen (T) kristian_larsen@hotmail.no 

Ingvild-Jorna Bø Abusdal (HT) Mob.: 95085710


         

                         Årsklasse 2006 (J15)

                               Team J 15 :

Treningstider:

Idda:                             Tirsdag  19:00 - 20:00 

                                      Fredag 16:00 - 17:00

Odderøyhallen:         Onsdag 16:30 - 18:30

 Øyvind Skjeggedal (T) king_skjeggis@msn.com Mob.:41412539

 Kristian Malerød Larsen (T) kristian_larsen@hotmail.no 

 Joseph E. Brunton (HT) joey@otek.no  Mob.. 95809887                   

Per Anders Robstad (kampansvarlig) perrob@online.no  Mob.: 95016575

Arne Myklebost (skadeforebyggende trener) arne@myklebost.no Mob.: 95558231

Steinar J. Olsen (F- Økonomi) steinar@stormberg.no

Morten Hultmann (F- dugnadsansvarlig) morten.hultmann@hotmail.com  Mob.: 95927913


KIF G 15

Treningstider:

Aquarama:               Mandag   16:00 -17:00

Nodelandshallen     Onsdag : 19:30 -20:30

Idda:                          Torsdag:  19:00 - 20:00


Øyvind Frigstad (T)      frigstad@live.no  mob.:48226011

Daniel B. Skomedal (T) dani-breland@hotmail.com mob.:94840859

Arne Myklebost (T) arne@myklebost.no Mob.: 95558231

Geir Arne Skoge (HT) 

Monica Smith-Tønnessen (F)  monica@online.no 


 

                             Årsklasse 2007  (J 14 )


Team J 14

Treningstider:

Hellemyrhallen: Tirsdager 16:00 -18:00

                             Torsdager 20:00 -21:00

                              Fredag      16:00 -18:00


Jan Martin Pollestad (T) jani_jani97@hotmail.com Mob:

94859799

Monica Gumpen (T ) Monica.gumpen@gmail.com Mob.41298208

Nina Moe-Langfeldt (T) moelangfeldtnina@gmail.com Mob.: 90767005

Terje Trondsen (HT) ttrondsen1975@gmail.com  Mob:90513321 

Elin Barikmo (F)  elin.barikmo@gmail.com            Mob.: 45631805




                               Årsklasse 2008  (J13)

J13

Treningstider:                                                                                                  Idda Arena:                   Mandager 17:00 -18:00

Gimlehallen Bane 2:    Onsdager 18:30 - 19:30

Hellemyrhallen :          Torsdager 19:00 - 20:00

Lotte Sletten (T) lotte.sletten1@gmail.com

Karoline Ørken Solbakken (T) karolinesolbakken@hotmail.com

Jon Robert Reitan (HT) jon-robert.reitan@istone.no  Mob: 41216694  

 Linda Torsvik (HT) linda.torsvik@hotmail.no Mob.: 90090665

 


                                 Årsklasse 2009  (J12 )

J 12

Treningstider:

Idda Arena :                             Mandager 17:00 -18:00

                                                   Onsdag:     17:30 - 18:30

Malin Haugen Golshani (T)  malbal04@hotmail.com

Mathea Nørsett (T)               matheanorz@gmail.com

Milena Markovic (F)Milena.Markovic@kristiansand.kommune.no

Maria Klev (F) klevm@hotmail.com


 


                         Årsklasse 2010 ( J 11 )


 J 11 Tinnheia:

Treningstider:

Hellemyrhallen:                        Tirsdag 18:00 -19:00

                                                    Torsdag 18:00 -19:00

Synnøve Egedal (T) synnove.egedal@gmail.com  Mob.: 92843633 

Kristine Tengs (F) kristine-tt@hotmail.com



                      
 Årsklasse 2011 (J 10  )


Jenter  10 

Treningstider:

Idda Arena :        Mandager 16:00 -17:00

Hellemyrhallen: Torsdager 18:00 - 19:00

Joseph E. Brunton (T) joey@otek.no  Mob.. 95809887 

Hildegunn Sørhaug (HT) hildegunn.sorhaug@gmail.com

Mob.: 41686730

 

                         Årsklasse 2012 (J/ G 9 )


                      Jenter/gutter 9 år Tinnheia:


Treningstider:

Hellemyrhallen:                   Mandag 16:00 -17:00

Karl Johans minne skole:   Torsdager 17:00-18:00

Vidar Nilsen (T) Vidar.Nilsen@kristiansand.kommune.no

Juan Jimenz (HT) juano200379@gmail.com

Anne Bente Haugvik (F) abhaugvik@hotmail.com

 

Jenter/gutter 9 år Grim:


 Treningstider:

Idda Arena:  Onsdager  16:00 - 17:00

Beate Mortensen (T) beate.mortensen@gmail.comMob.: 93254065

Anniken Vigemyr Johnsen (T) anniken.vigemyr.johnsen @kristiansand.kommune.no

Henrik Mykland (HT) h.mykland@gmail.com



                            Årsklasse 2013 (J 8 )

 Treningstider:

Idda Arena :  Onsdager 17:00 -18:00

Kristine Tengs (F) kristine-tt@hotmail.com

Magne Tobiassen (HT) Magne@tobiassen.com



                          Årsklasse 2014 (J/G 7 år )

Treningstider:              

Solkollen Barnehage (Gymsal): Onsdag 17:00 -18:30

Hildegunn Sørhaug (T) hildegunn.sorhaug@gmail.com

Mob.: 41686730

Janne Brox (HT)


                        Årsklasse 2015  (J/G 6 år )

                                  Nybegynnere

Treningstider: 

Karl Johans minne skole:  Onsdager  18:00 -19:00

Krossen skole:                    Onsdager   17:00 -18:30

Joseph E. Brunton (T) joey@otek.no  Mob.. 95809887




                  Spillerutvikling/ temasamling : 

                 

          Spillerutviklingsansvarlig /  Keepertrening

         





Gutter
Jenter
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15