Holstad herjet da KIF vant
Med sine 11 mål var Bendik Holstad hjemmelagets gigant i helgas 32-30-seier over Follo.
Les mer >>
Nå skal KIF jobbe med vinnermentaliteten
KIF kunne like gjerne vunnet den jevne kampen mot Charlottenlund, men bommet på avgjørende sjanser i sluttfasen.
Les mer >>
KIF-jubel for første serieseier
Etter tre strake tap smakte søndagens 25-20-seier over Haugaland svært godt.
Les mer >>
Neste hjemmekamp!
Ny hjemmekamp i 1.divisjon Søndag 22.10 KIF- Follo HKInvitasjon fra herrene: javascript:void(91612);
Les mer >>
Kommende kamp!
KIF - Haugaland Søndag 08.10 kl. 16:00
Les mer >>
KIF kom for seint i gang
    KIF halte innpå mot slutten, men tapte med fire mål hjemme mot Viking TIF søndag.
Les mer >>
KIF Håndball - Viking TIF
   Søndag 24.September kl. 16:00 i Gimlehallen
Les mer >>
KIF rotet bort seieren
Bortelaget fra Kristiansand ledet mesteparten av serieoppgjøret mot Sandefjord Håndball, med tapte med to mål.
Les mer >>
Frigstad toppscorer med ni mål i seriedebuten
Tross tap i åpningskampen mot St. Hallvard, fikk Øyvind Frigstad og KIF-herrene vist at de har noe å fare med i årets sesong.
Les mer >>
Glenn Solberg frykter KIF i seriestarten
Den tidligere landslagsprofilen og nå hovedtrener for St. Hallvard tror det kan bli en tøff åpningskamp i Kristiansand søndag.  
Les mer >>
KIF tapte NM-thriller
Tross svak åpning var KIF-herrene nær avansement i cupens tredje runde.
Les mer >>
KIF HÅNDBALL INVITERER TIL 1.DIVISJONSKAMP
KIF - ST. HALLVARD  Søndag 10.september kl.18.00 i Gimlehallen
Debutanten scoret fem mål da KIF banket Just
William Fiala Gjermundnes (16) var blant toppscorerne da KIF Håndball vant 37-20 over Just IL i NM.
Les mer >>
KSUT+/-P
1.Runar Sandefjord88005216
2.Nærbø87013914
3.Sandefjord Håndball96031312
4.St.Hallvard85033210
5.Viking TIF85031510
6.Charlottenlund740318
7.Lillestrøm TH8305-46
8.HK Herulf Moss8305-356
9.Haslum IL10208-644
10.Kristiansand8206-134
11.Follo HK8206-44
12.Haugaland8206-324
Herrer
Damer
1. div
3.div
5. div